Seitertse GRAVEL-tocht 2023
***UPDATE***
De GRAVEL-routes zijn vandaag door onze vrijwilligers gecontroleerd en liggen er prima bij!
Zien we jullie morgen aan de start?
Zie ook foto's hieronder!
PS. we hebben mooi weer garantie voor morgenochtend ;-)
De Seitertse MTB-tocht wordt al tientallen jaren georganiseerd. Maar dit jaar hebben we een primeur!
Tegelijk met de MTB-tocht hebben we voor het eerst een graveltocht uitgezet (via GPX). Dus naast een MTB-tocht is er ook een aparte graveltocht.
Deze graveltocht is bij uitstek geschikt voor de gravelaar, maar natuurlijk kan je deze ook met een mountainbike fietsen.
Een mooie route in Zijtaart en omgeving.
Langs De Aa, een landgoed met een middeleeuws versterkt huis, prachtige molens, industrieel erfgoed, de langste rockgarden van Brabant (ook te fietsen met een gravelbike), een "berg" en natuurlijk prachtige Brabantse bossen.
De totale route is ongeveer 70 of 84 km lang.
Voor beide afstanden kom je bij km 43 bij te pauzeplaats.
De kosten van de inschrijving is inclusief een broodje frikandel of kroket na afloop bij Cafe-Zaal Kleijngeld te Zijtaart.
Ook de goed verzorgde pauzeplaats is inclusief. Deze pauzeplaats wordt verzorgd door vrijwilligers van WTC- Zijtaart.
Let op! Hoewel we echte gravel fans zijn hebben we, vanwege de vele regenval van de afgelopen tijd, de route moeten aanpassen.
Om echte modderige en natte stukken te vermijden hebben we hier en daar iets meer "harde weg" in de route moeten opnemen.
Starttijd tussen 08.00 en 10.00 uur.
Route via GPX.
Helm verplicht.
Niet verplicht, maar zorg dat je een bel op de fiets heft, dat is fijn voor medeweggebruikers.
Daginschrijving is ook mogelijk, echter als je snel wilt vertrekken is het handiger om gebruik te maken van voorinschrijving.