Op zondag 25 juni organiseert Toer- en Wielerclub Weert (TWC Weert) de “Bloem van Weert”. De Bloem van Weert is een fietsevenement dat zowel recreatieve als sportieve fietsers laat kennismaken met de verrassend mooie omgeving van Weert.
Nieuw dit jaar de Gravelride die wordt georganiseerd in een unieke samenwerking met onze fietsvrienden van Tourclub Stiphout. De route heeft dan ook de benaming Weert-Stiphout-Weert gekregen. Je kunt de route starten in Weert of in Stiphout.
De route wordt verreden op basis van eigen navigatie (GPX bestanden worden beschikbaar gesteld na inschrijving). De route verloopt naar kasteel Croy in Stiphout en heeft als eindpunt het kasteelpark in Weert.
De Gravelride deelnemers worden compleet in de watten gelegd. Er zijn twee rustplaatsen ingericht op de route, op de eerste rustplaats ontvangen de deelnemers kleine versnaperingen, is er energiedrank beschikbaar en kunnen de bidons opnieuw gevuld worden. Op de 2e rustplaats bij kasteel Croy in Stiphout ontvangen de deelnemers echte koffie met Brabantse vlaai en bij terugkomst in het kasteelpark in Weert is een gezellig terras ingericht en ontvangen de deelnemers een lekker Belgisch biertje en een (vegetarische) hamburger.