Bijzondere clubverhalen gezocht
Jouw fietscluppie in het zonnetje?
Het zegt veel over de betrokkenheid van de vrijwilligers van Stichting MTB-route ‘t Urkerbos. Post houdt zich als bestuurslid bezig met het bouwen en onderhouden van de route. De vrijwilliger probeert elke week een paar uur vrij te maken om aan de route te werken. Werkzaam op een middelbare school, zit Post tijdens de werkweek vooral binnen. “Dan is het prachtig om in je vrije tijd buiten bezig te zijn, lekker in de natuur. Ik kan dan prima mijn hoofd leegmaken. Op de route zie je de seizoenen komen en gaan. Het is er genieten van de schepping.”"Op de route zie je de seizoenen komen en gaan. Het is er genieten van de schepping"
De onderhoudsgroep heeft nog volop plannen in het fraaie Urkerbos. Ze willen de ronde uitbreiden naar twaalf kilometer en er moeten ‘Urker elementen’ worden toegevoegd, zoals een plankier, stukje romp van een botter en een stukje strekdam. Zo wordt er gebouwd aan een unieke route. Ondertussen wordt de track piekfijn onderhouden. In de herfst word deze zelfs elke twee weken met de bladblazer ‘schoongeveegd’. “Zo voorkomen we dat het glad wordt en zorgen ervoor dat de route goed kan drogen.”"De onderhoudsgroep heeft nog volop plannen in het fraaie Urkerbos"
Gek van reizen én fietsen. Inspireert fietsers letterlijk hun grenzen te verleggen met reisverslagen op Fietssport.nl en in Fietssport Magazine.
Jouw fietscluppie in het zonnetje?
"Wat telt, is de gezelligheid"
"Een rit plan je nooit om te falen, maar falen laat zich slecht plannen"
"Topliga in het wielrennen gaat ten koste van kleinere wedstrijden en ploegen"
"Als ik een oplopend weggetje zie, dan moét ik er tegenop fietsen"
Op loodzware rossen dwars door het Wilde Westen.
Welk fietsclub gaat er met de prijs vandoor?
Dit lid van ATB-club Beilen is niet vies van een stukkie fietsen.
"Zelf zomaar iets bouwen is ongewenst"
Wat kunnen zij van elkaar leren?