• Toertochten
  • Gewijzigd op 22 juli 2025

Tourflits, tourflits: toertochten op Radio 1

Als je regelmatig naar Radio 1 luistert, is de kans groot dat je 'm al hebt gehoord: de commercial van Fietssport. In deze spot – ingesproken door onze eigen Ard – zetten we onze toertochtkalender volop in de schijnwerpers.
Tourflits, tourflits: toertochten op Radio 1
Tourflits, tourflits: toertochten op Radio 1
Om toertochten nog beter onder de aandacht te brengen, heeft de NTFU een radiocommercial ingekocht op NPO Radio 1. In de slotweek van de Tour de France worden maar liefst 63 spotjes uitgezonden, goed voor 1.260 seconden aan zendtijd rondom de populaire Tour-uitzendingen. Een prachtig moment om de aandacht van wielerminnend Nederland te trekken.

Met deze campagne zetten we de NTFU toertochtkalender collectief in de schijnwerpers. Naast een algemene spot waarin we de kracht van toertochten benadrukken, lichten we ook specifieke tochten uit die binnenkort plaatsvinden – zoals de Hel van de Heuvelrug, de Hollands Venetiëtocht en de Germania Klimtocht.

En extra leuk: de spot is ingesproken door onze eigen Ard – dus stem af op NPO Radio 1 en hoor het zelf!
 
Tochtje fietsen? Trap snel naar onze kalender. Er is altijd wel een tocht bij jou in de buurt.
Redactie Fietssport
Door Redactie Fietssport

Redactie Fietssport

Dit vind je misschien ook interessant