4 epische fietsreizen die je niet wilt missen!
Op fietsavontuur naar Parijs, Basel of Londen, welke kies jij?
Je vertrekt op donderdag 2 september 2021 vanuit Den Bosch en rijdt via de mooie Ardennen en de glooiende Champagnestreek naar Parijs, waar je finisht voor de Arc de Triomphe op de Champs-Élysées. Onderweg volgen de hoogtepunten elkaar op, zoals Fietsen door de Bomen, de Muur van Huy, historisch Dinant, de beroemde kathedraal van Reims, Tour de France beklimmingen dwars door de champagnevelden en de prachtige Marne-vallei.
We rijden afhankelijk van niveauverschil in verschillende groepen: van 25 km/u gemiddeld (samen uit = samen thuis) tot 30 km/u gemiddeld. De groepen worden geleid door wegkapiteins met NTFU-opleiding. Je overbrugt in drie dagen 575 kilometer en 4.500 hoogtemeters. We brengen jou en je fiets ook weer terug: in Parijs wacht de fietsbus.
Nieuwsgierig naar de route? Lees hier meer.
Voor € 599,- kun je onderdeel zijn van dit geweldige avontuur.
De reis is bijna geboekt aangezien deze vorig jaar al op de planning stond, maar er zijn nog een paar plekken vrij! Je kunt hier boeken.
Redactie Fietssport
Op fietsavontuur naar Parijs, Basel of Londen, welke kies jij?
Op fietsvakantie met CvA travel.
Geduld is in dit geval een schone zaak.
Inclusief 3x fietsroutes die je kunt downloaden.
De trailcrew steekt jaarlijks zo'n 2.000 uur in de route.
Bekijk ook de mountainbike video.
Hier werd al in 1989 gebiket!
Een overzicht van alle MTB-vignetten 2025 in Nederland!
Ook in de wintermaanden goed te doen.
Fietsen door regenwouden en uitgestrekte savannes.