NTFU en FuturumShop werken samen
Inspiratie, advies en voordeel voor PLUS-gebruikers.
Onze razendsnelle reporter Bram verkende bijvoorbeeld de heuvels rond Keulen. Een niet echt voor de hand liggende bestemming bij onze buren, aangezien je eerder denkt aan Sauerland, de Eifel of het Zwarte Woud, maar heel verrassend hoe goed je daar kunt fietsen.
En heb je nog een weekend in de Belgische Ardennen gepland, ga dan vooral op zoek naar Le Coffee Ride, een trendy fietsspot in Stavelot. Ook daar hebben we in deze editie een leuk verhaal over.
En stiekem gaan we in dit nummer toch ook wel wat verder over de grens. Naar Frankrijk, naar klassieke cols, die altijd een magische aantrekkingskracht hebben, zoals de Mont Ventoux. Dit jaar helaas niet in de Tour de France, maar wat een legendarische klim en karakteristieke top.
We gingen op pad met de eerste e-racer die Specialized op de markt heeft gebracht, dronken een bak koffie in Antwerpen bij de helmontwerpers van Lazer en krijgen een inkijk in de trainingsmethoden van Team Jumbo-Visma-renner Steven Kruijswijk.
De herfsteditie van Fietssport Magazine valt in de week van 3 september bij alle NTFU- en FietssportPlus-leden in de bus.
Mooi-weer-racefietser en slecht-weer-loper. Gek op de bergen, pasta en cappuccino.
Inspiratie, advies en voordeel voor PLUS-gebruikers.
Samen voor een sterkere, leuke én veilige wielersport.
Houd rekening met anderen én de natuur.
Tot 1 maart geen afsluitingen dankzij Arnhemse Bos Fiets Coalitie
Waarom die combinatie van buitensporter met barbecue?