Hoe Marina haar angst om alleen te gaan mountainbiken overwon
“Als jij alleen gaat biken, lig je straks dubbelgevouwen om een boom.”
Rens verzorgt de begroting, houdt de uitgaven scherp in de gaten en denkt mee over de ontwikkeling van de club. Geen eenvoudige taak, maar wel eentje die hij enthousiast oppakt. “Ik leer hier ontzettend veel: omgaan met verantwoordelijkheid, begrotingen maken, financiële keuzes onderbouwen. En ik werk samen met mensen die veel ervaring hebben of al een mooi netwerk in Markelo en omstreken.”"Hij liep eerst een tijdje mee, maar werd al snel officieel penningmeester"
Rens hoopt dat meer jonge leden het aandurven om een rol in het bestuur te pakken. “Het lijkt misschien spannend, maar je staat er niet alleen voor in een bestuur. Je leert veel en draagt bij aan de ontwikkeling van de club. Ik krijg er ook veel voor terug: waardering, vertrouwen, en bovenal: plezier. Want je betekent echt iets voor je eigen vereniging.”"Ik krijg er veel voor terug: waardering, vertrouwen, en bovenal: plezier"
Nooit meer alleen tegen de wind in beuken? Gezellig kletsen onderweg? Nieuwe vrienden maken? Fietsen word nog leuker als je lid word van een club. Er is altijd wel eentje bij jou in de buurt.
Fiets eens meeRedactie Fietssport
“Als jij alleen gaat biken, lig je straks dubbelgevouwen om een boom.”
“Mensen komen niet alleen om te scheppen, ze komen ook voor de gezelligheid."
Beleef De Laatste Etappe: wielertheater op 24 november in Utrecht – bestel nu je
Boswachter Rein Zwaan legt uit waarom je dieren 's nachts niet moet storen.
Wees er snel bij want op = op
"De wind is de eerlijkste ploegleider die er bestaat."
Deze week is Fietssport Magazine bij 75.000 Fietssport PLUS-leden bezorgd.
Welk shirt vind jij het allermooist?
“Zodra ik thuis ben, wil ik terug op de fiets”
Wie werken er bij de NTFU?