Welke toertocht ga jij dit weekend fietsen?
Dit zijn onze toertochttips voor de aankomende week. Veel plezier!
De routes over 25, 45, 75, 110 en 160 km vertrekken vanuit het Olympisch Stadion Amsterdam in zuidoostelijke richting. Vanaf Amsterdam voeren de routes door het Groene Hart, ’t Gooi en de natuurgebieden van de Ankeveense en Loosdrechtse plassen. De routes vanaf 75 km eindigen op het parcours van Sloten met de Kneet tijdrit.
Gerrie Knetemann was één van de beste tijdrijders van Nederland. Hij won in zijn carrière in totaal 21 tijdritten en prologen. Hij was de eerste wielrenner die de grens van 50 km/u doorbrak in een tijdrit! In zijn wereldkampioentrui won hij in 1979 de proloog in de Tour de France.
Course contre la montre
De Gerrie Knetemann Classic is geen wedstrijd en er wordt geen eindklassement opgemaakt. Wel is er voor de liefhebbers een individuele tijdrit over 2 km aan het einde van de routes over 75, 110 en 160 km op het parcours van Sloten. De tijdrit is niet verplicht, maar wel heel leuk!
Een tijdritklassement wordt opgemaakt voor:
Voor teams word een extra klassement opgemaakt. Hier tellen de tijden van de 8 snelste renners van het team.
Voorinschrijving is mogelijk t/m 6 september. Lees meer details op Fietssport
Redactie Fietssport
Dit zijn onze toertochttips voor de aankomende week. Veel plezier!
NTFU helpt toertochtorganisatoren
Doe mee en draag je steentje bij.
Samen sterker tegen kanker.
Een ridelist voor échte klimgeiten.