• Zondag 17 nov 2024 2024
  • Netersel (Noord Brabant)

Hei en Vennentocht 2024

  • Mountainbike

De MTB commissie van TC Netersel is begonnen met de voorbereiding om op zondag 15 november voor de 19e keer de Hei en Vennentocht te organiseren.
Om de tocht doorgang te laten vinden hebben we wat aanpassingen gedaan;
• Deelname is alleen mogelijk met voorinschrijving.
Deelnemers kunnen aangeven op welk tijdstip men wil starten
• De startlocatie is in een koeienstal aan de Fons van de Heijdenstraat 34
• Op de start- en pauzeplaats is er 1 richtingsverkeer en van de deelnemers verwachten we dat ze bij hun fiets blijven.
• Helaas is er dit jaar geen horeca.
Wat niet is verandert; is dat we dit jaar ook het keurmerk “extra goed geregeld” hebben.
De organisatie wil er alles aan doen om de veiligheid van deelnemers en vrijwilligers te waarborgen. Hierbij hanteren we de richtlijnen van de gemeente, RIVM en NTFU.
Vanwege de onzekere tijden start de inschrijving pas 14 dagen voor aanvang van de tocht. Mocht de tocht onverhoopt niet door kunnen gaan, worden de deelnemers hierover geïnformeerd en zal het inschrijfgeld worden teruggestort.
Voor vragen kan men een mail sturen aan MTB@tcnetersel.nl en voor het laatste nieuws houdt onze website in de gaten of volg ons via twitter @tcnetersel

Toertocht details 45 km

Starttijd
07:45 - 10:30 uur.
Deelnemers verwacht
500 - 1.500
Startlocatie
Fons van der Heijdenstraat 34
plan route
Kosten deelname
€ 5,00 (BASIC account)
€ 4,00 (PLUS account & NTFU-lid)
Uitsluitend daginschrijving mogelijk
Organisatie
TWC Netersel
Website
www.tcnetersel.nl
Kenmerken
Scan & Go
Prijs-kwaliteitverhouding
Route en omgeving
Verzorging onderweg
Voorzieningen startlocatie
Route-aanduiding

Wil je de reacties op deze toertocht zien?

Log in of registreer